БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ ВІД ПОЖЕЖ

Шановні жителі міста Світловодська та району.
 
Настав час пожежонебезпечного періоду, тому адміністрація ДП „Світловдський лісгосп” попереджає всіх жителів, що, причиною лісових пожеж є необережне поводження з вогнем – недбало кинутий не погашений недопалок, розпалювання багаття в лісі.
Категорично забороняється випалювання сухої трави та відходів сільгоспвиробництва поблизу лісових масивів, адже вогонь під поривами вітру дуже швидко перекидається в лісові масиви, що завдає великої шкоди
рослинному та тваринному світу.
Лісівники не можуть зарані знати, де розгуляється вогняна стихія, тому на початку весни розроблено та погоджено план спільних заходів щодо забезпечення протипожежного захисту лісів на території лісових масивів у 2017 році з Світловодським ДПРЧ-17 УДСНС, Світловодським відділом поліції в Кіровоградській області, Державною інспекцією з ОНПС в Кіровоградській області (за згодою) та ДП “Світловодський лісгосп”.
В кожному лісництві створено пункти зосередження пожежного інвентарю, закрито незаплановані заїзди до лісових насаджень, встановлено біля пожежно небезпечних лісових масивів засоби наочної протипожежної агітації.
Тож, шановні жителі нашого краю! Закликаємо Вас завжди дотримуватись в лісі пожежної безпеки, багаття розводити тільки у відведених місцях і не залишати непогашеним, не кидати недопалки.
В разі виявлення лісової пожежі терміново телефонуйте 101 або 2-87-50, 2-17-81
 
Олександр Іванов

Інженер охорони та захисту лісу