Тимофію Дмитришину – 80!

14 лютого в колі родичів, друзів, колег по роботі відсвяткував свій 80 річний ювілей ветеран праці ДП «Світловодський лісгосп» Дмитришин Тимофій Ілліч.

Свою трудову діяльність на підприємстві юний Тимофій Ілліч розпочав у 1958 році після закінчення Чугуєво – Бабчанського лісного технікуму участковим техніком – лісовод Крилівського лісництва. В зв′язку з регулярними підвищенням кваліфікації, високими розумовими здібностями працював на посадах старшого інженера – механіка Світловодського лісгоспзагу, головного лісничого Долинської ЛМС, директора Світловодського лісгоспу, головного інженера Кіровоградського облуправління лісового та мисливського господарства, головного інженера Світловодського лісгоспу, до виходу на заслужений відпочинок Тимофій Ілліч працював інженером по переробці деревини лісгоспу.

Працівники підприємства пам′ятають Тимофія Ілліча як об′єктивного, розсудливого і справедливого керівника, який працюючи на різних посадах постійно піклувався про добробут всього колективу. В період коли Тимофій Ілліч працював директором лісгоспу розпочав будівництво нової контори лісгоспу і сьогодні колектив дякує Тимофію Іллічу за можливість працювати у сучасних комфортних умовах.

За багаторічну і сумлінну працю у лісовій галузі Тимофія Ілліча неодноразово нагороджували Почесними Грамотами Міністерства лісового господарства та Українського республіканського комітету профспілок, цінними подарунками, відзнаками Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, лісгоспу.

Після виходу на пенсію Тимофій Ілліч постійно підтримує зв’язок з колективом, цікавиться виробництвом, приймає активну участь у щорічній акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», які проводяться у лісгоспі.

Галина Костенко

Голова профкому