Кіровоградські лісівники взяли участь у роботі з’їзду галузевої профспілки

11.11.2016:

 
 
У Києві 10 листопада відбувся 5-й з’їзд Профспілки працівників лісового господарства України, на якому зібралися делегати з усіх регіональних осередків, керівництво Держлісагентства України та Федерації профспілок України. Від Кіровоградщини у роботі з’їзду взяли участь начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, голова обласної організації Марина Слюсарова та її заступник Світлана Плохотнюк.
Під час зборів між Держлісагентством та профспілкою було підписано галузеву угоду, яка повинна сприяти співпраці між лісогосподарськими підприємствами, профспілковою організацією та працівниками у питаннях соціально-економічних відносин, узгодження інтересів працівників і власників, створення належних умов праці лісівників.
У звіті центрального комітету профспілки про роботу за останніх п’ять років його голова Степан Кривов’язий відзначив, що, незважаючи на складні соціально-економічні умови, за допомогою соціального діалогу  вдалося здійснити низку дієвих заходів, спрямованих на стабільну роботу лісогосподарських підприємств, створення у них безпечних умов праці, збереження робочих місць та підвищення рівня доходів лісівників.
З’їзд розглянув низку важливих для роботи лісової галузі питань, затвердив програму дій організації на 2016-2021 рр., переобрав головою ЦК на наступний термін С. Кривов’язого. Крім того, було обрано ревізійну та статутну комісії, підтверджено повноваження членів ЦК, делегованих організаціями профспілки. До складу членів ЦК увійшла М. Слюсарова.
Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ