12.10.2016: У Кропивницькому провели звітно-виборну конференцію облпрофспілки працівників лісового господарства

 

 
 
11 жовтня відбулась 5-та звітно-виборна конференція обласної профспілкової організації працівників лісового господарства. На профспілкову конференцію прибули 42 делегати з усіх структурних підрозділів. У її роботі взяли участь начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, голова ЦК профспілки  працівників лісового господарства Степан Кривов’язий та голова Федерації профспілок області Максим Баланенко. На захід було запрошено керівників лісогосподарських підприємств.

Голова облпрофорганізації Валентина Токарчук у своїй доповіді прозвітувала про діяльність обласної ради голів профкомів за п’ятирічний період роботи. Вона зазначила, що тактика дій Ради голів профкомів базувалась на принципі, що успішне розв’язання соціально-економічних проблем членів профспілки можливе лише за умови успішно та ефективно працюючих підприємств, покращення їх фінансово-економічного стану.
Завдячуючи роботі трудових колективів, спільним зусиллям керівників, активному сприянню профспілкових організацій, державні лісогосподарські підприємства області послідовно нарощували обсяги виробництва та поліпшували економічні показники. Проводилась значна робота з переоснащення виробництва та поліпшення умов праці. Забезпечено ріст обсягів реалізованої продукції. У сукупності це суттєво вплинуло на рівень життя членів профспілки, розмір заробітної плати, збереження робочих місць.
Протягом звітного періоду рада голів профкомів спрямовувала свої зусилля на розвиток колективно-договірного регулювання на принципах соціального партнерства. Через колдоговори профкоми спільно з роботодавцями вирішували питання оплати праці, надання соціальних пільг, створення безпечних умов праці, оздоровлення членів трудових колективів, надання фінансової допомоги ветеранам, родинам учасників АТО, багатодітним сім’ям.
Водночас обласній Раді голів профкомів, первинним профспілковим організаціям не вдалося повною мірою забезпечити захист законних прав та інтересів членів профспілки на підприємствах південного регіону, де в результаті відсутності бюджетного фінансування у скрутному становищі опинились лісгоспи, колишні лісомеліоративні станції, які не мають можливості створити належні умови праці та побуту на виробництві та в повній мірі забезпечити виконання умов колективного договору.
Питання контролю за дотриманням соціальних гарантій потребує посилення організаційної роботи первинних профспілкових організацій, проведення навчання членів та профактиву, роботи постійних комісій, проведення зборів, конференцій тощо. Над виконанням цих та багатьох інших профспілкових завдань і буде в наступні п’ять років працювати затверджений конференцією склад обласного комітету профспілки на чолі з новообраною головою облпрофорганізації Мариною Слюсаровою.
 
Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ