31.08.2016: В облуправлінні відбувся семінар стосовно електронної системи декларування

В обласному упралінні лісового та мисливського господарства 31 серпня відбувся семінар для працівників лісогосподарських підприємств стосовно електронної системи декларування. Захід, у якому взяли участь інспектори з кадрів лісгоспів, проводила головний спеціаліст з питань персоналу облуправління Світлана Плохотнюк.
У вступному слові Світлана Плохотнюк акцентувала увагу присутніх на виконанні Закону України «Про запобігання корупції» щодо особливостей подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру в 2016 році.
Спеціаліст інформувала про вимоги, які містить рішення Національного агентства з питань запобігання корупції «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», до використання програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Наголошувалось на порядку отримання електронних ключів та сертифікатів, необхідних для заповнення електронних декларацій, а також  термінах, відведених для їх подачі державними службовцями та посадовцями з високим і підвищеним рівнем корупційних ризиків.
Представники лісгоспів розглянули рекомендації, розроблені Акредитованим центром сертифікації ключів органів юстиції України, щодо отримання послуг електронного цифрового підпису. Крім того, з допомогою телекомунікаційної мережі ознайомились із порядком здіснення генерації та збереження особистого ключа та запитів на формування сертифікатів відкритих ключів відповідно до встановленого регламенту роботи.
Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ