Хто підпалив траву на Обсерваторній у Світловодську?

7 серпня до служби порятунку Світловодська надійшло повідомлення про загоряння сухої трави на відкритій території по вулиці Обсерваторна. Причиною пожежі називають необережне поводження з вогнем невстановленими особами.
Дзвінок від очевидця пожежі на пункт зв’язку надійшов близько 17:25. Не зволікаючи, на місце загоряння вирушив черговий підрозділ ДПРЧ-17 у складі чотирьох осіб. За офіційними даними, вогнем було охоплено 80 м2 території. Для ліквідації пожежі рятувальникам знадобилося менш ніж година часу. Постраждалих внаслідок пожежі немає.
ДПРЧ-17 Управління вкотре звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі у екосистемах, лісових масивах та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.
Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:
– випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.
– розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;
– заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;
– палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;
– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
– заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна.
Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером “101”.
Яна Боровська