ЛІСОВИМ ПОЖЕЖАМ – «НІ»!

У зв’язку із настанням сухої, бездощової погоди із високими температурними показниками значно посилилась пожежна небезпека на землях лісогосподарського призначення.
Найстрашніше для лісу – багаття, кинуті недопалки, або і просто необережне поводження з вогнем. Хоч обабіч доріг, біля лісових масивів, вивішені панно, аншлаги, бігборди на протипожежну тематику, люди не дуже слідують  цим закликам і ,внаслідок необачного поводження з вогнем, виникає лісова пожежа. За декілька годин, або, навіть, хвилин знищується багаторічна праця лісівників, яка оцінюється збитками, нанесеними лісовому господарству тисячами, а іноді і десятками тисяч гривень.
Розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 05.03.08р №181-р «Про заходи щодо попередження лісових пожеж» в частині заборони відвідування, проїзду транспорту через лісові масиви та випалювання сухої рослинності в періоди високої та надзвичайно високої пожежної небезпеки.
– наказів та доручень Держлісагентства України та обласного управління стосовно пожежної безпеки в лісах.
Ми, працівники ДП «Світловодський лісгосп», закликаємо населення міста та району  берегти від пожеж лісові насадження – цю неповторну рукотворну красу, яка захищає нас від вітрів та палючого сонця, а нашу землю береже від суховіїв та розмивання її родючого шару під час дощів.
 
 
 
О.Іванов
інженер лісового господарства
та охорони та захисту лісу