Участь шкільного лісництва «Паросток» у національному відбірковому Міжнародному конкурсі «Молодь в лісах Європи».

 
На протязі навчального 2015-2016 року члени шкільного лісництва «Паросток», що діє на базі загальоосвітньої школи № 7 м. Світловодська були активними учасниками всіх запланованих заходів які проводились на підприємстві до Міжнародного дня лісу, зустрічі птахів, Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Проаналізувавши роботу шкільного лісництва, учні вирішили випробовувати себе і прийняти участь у національному відбірковому Міжнародному конкурсі «Молодь в лісах Європи».
17 червня в Державному агентстві лісового господарства проведено національний відбір серед 15 представників з Сумської, Житомирської, Полтавської та Кіровоградської областей.
Кіровоградську область представляли члени шкільного лісництва «Паросток»  Котенко Богдан, Зінник Ірина та Гусейнова Діана. За підсумками трьох етапів яке проводилось англійською мовою – це тестування на знання лісового господарства України, аудіювання, спілкування однією з кращих було визнано Діану Гусейнову, яка прийматиме участь у фіналі Міжнародного конкурсу 28-30 вересня у Латвії