Ялинка до Нового року

З настанням новорічних свят у кожного з нас прибавляється клопоту – де взяти ялинку, без якої ці свята не обходяться. Державне підприємство «Світловодське лісове господарство», в цьому році, планує продати 1000 штук таких ялинок, на кожну, підготовлену до реалізації ялинку, прикріплюється бірка, яка містить у собі інформацію про місце заготівлі: лісгосп, лісництво та тавро. Зчитування інформації з бірки проводиться за допомогою лазерного зчитувача КПК.

Для збереження новорічних ялинок при ДП «Світловодський лісгосп» створено штаб з координації дій бригад, оперативні рейдові групи по охороні хвойних насаджень до складу яких входять працівники державної лісової охорони, представники районного відділу поліції та інспекції з охорони навколишнього природного середовища.
Адміністрація лісгоспу попереджає, що мінімальний штраф за самовільно зрубану ялинку згідно ст.65 КУпАП становить 85 грн., крім того вартість шкоди за кожну зрубану ялинку згідно додатку № 1 постанови КМУ № 665 від 23.07.2008 р. становить 247,89 грн.
Тож працівники державного підприємства «Світловодське лісове господарство» закликають жителів міста та району не рубати ялинки самовільно, а купувати їх у лісництвах та на ринку. Це збереже ваші заощадження та захистить вас від неприємностей.
Щасливих Новорічних свят.
Олександр Іванов
Інженер ОЗЛ ДП «Світловодський лісгосп»